Mała Panew Cynków – GKS Unia Rędziny 2:3

Unia Rędziny wygrywa w piątej kolejce na wyjeździe 2:3 (0:2). Pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił Michał Malczewski. Asystę zaliczył Miłosz Socha wrzucając prosto na nogę Michała, który skutecznie zakończył wrzutkę strzałem z nogi. Druga bramka wpadła po rzucie wolnym Michała Gradowicza piłka po jego strzale odbiła się od muru i wpadła tuż przy słupku myląc przy tym bramkarza z Cynkowa. Goście ruszyli po przerwie wyrównując w 65 minucie stan na remisowy, ale ostateczny cios wydał Miłosz Socha w ostatnich minutach po dobrym podaniu Kuby Sielskiego minął bramkarza strzelając do pustej bramki i dając nam cenne trzy punkty do ligowej tabeli. Kolejny mecz już w sobotę na naszym boisku z Siedlcem Dużym.