GKS Unia Rędziny – Kmicic Kruszyna 4:5

Cóż to był za mecz! Unia Rędziny niestety przegrywa w czwartej kolejce na własnym boisku z Kmicicem Kruszyna 4:5 (1:2). Nie najlepiej Unia rozpoczęła mecz, już w 9 minucie Kacper Kowalski wrzucając z rzutu rożnego zdobył bramkę dla gości. Kmicic poszedł za ciosem i w 36 minucie bramkę na 0:2 strzelił Adrian Bodanka. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy Michał Malczewski pewnie wykonał rzut karny i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2 dla gości. Druga połowa przynosi nam niesamowite emocje w 65 minucie drugą swoją bramkę zdobył Adrian Bodanka i Kmicic prowadził już 1:3. Pięć minut później sędzia podyktował drugiego karnego dla GKS’u. Znów do piłki podszedł Michał Malczewski i dał kolejną nadzieje na pozytywny wynik dla Rędzin strzelając na 2:3. Niestety od 78 minuty Unia musiała radzić sobie w „dziesiątkę” po faulu i czerwonej kartce boisko musiał opuścić Patryk Makowski. Trzy minuty pózniej trzeci cios w tym meczu oddał Adrian Bodanka, strzelając na 2:4. W 85 minucie sędzia dyktuje trzeci karny dla Rędzińskiej Unii trzeci raz wykorzystał go Michał Malczewski. 88 minuta przynosi nam dużą radość pięknym strzałem popisał się Marcin Kawecki, który strzałem z dalszej odległości przeniósł piłkę nad bramkarzem drużyny gości dając cenny remis 4:4. Jednak w 91 minucie ogromne powody do radości mieli kibice Kmicicu i ich drużyna za sprawą Krystiana Biecka, który zdobył bramkę na wagę trzech punktów i dał drużynie z Kruszyny kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę do końca. Kolejny mecz już w sobotę, gdzie udamy się na mecz z Cynkowem.